Джет кун до клубу Пульсар

 Адаптація Джет кун до

В цьому розділі йдеться про власне інтерпретацію Джет кун до саме нашим клубом. Існує 2 основні типи клубів послідовників ДКД:

  1. Клуб шанувальників Брюса Лі, які здебільшого імітують особистий стиль Великого Майстра. Звісно ж, Брюс Лі був неперевершеним у своїй майстерносні ДКД, а рухи його були наповнені швидкості і гармонії, однак слід зрозуміти остаточно, що це його власний стиль. Це – ним особисто пройдений Шлях випереджувального кулака. Це не є стиль, який треба один-в-один копі-пастити. Двохметровий здоровань так само як і пузатий коротун, не будуть добрими бійцями, намагаючись рухатися як Брюс Лі. Тим паче, коли намагатимуться імітувати його рухи і прийоми з фільмів, оскільки те, що Лі показував у фільмах, і те, що він подавав учням – не одне і те ж. Єдиний, хто може отримати перевагу від таких тренувань – це вже заздалегідь підготовлені бійці. Інші ж, з початковим рівнем, не зможуть охопити суті тих рухів як і методики загалом. Такі клуби немов застигли в часі. Але, з іншого боку, для любителів там є своєрідна атмосфера тих часів, такий собі інший світ, де збираються найпалкіші прихильники культу Брюса Лі.
  2. Сучасний практичний клуб Джет кун до, де до бойової дисципліни підходять більш прагматично, як це роблять, наприклад, в системах військової підготовки. Тут емпіричним методом (не на основі вуличних боїв, само собою) відкидаються всі неефектичні техніки та прийоми, а натомість постійно інтегруються нові, більш практичні. При цьому всьому зберігається принцип універсальності, наголосу на швидкості замість сили, м’якості замість твердості, відсутності обмежень та правил. Також моніториться світ бойових мистецтв, нововведення, тренди тощо. Є клуби, які більше тримаються основної лінії ДКД згідно методологічних матеріалів Брюса Лі (Дао Джет кун до), як це роблять прямі його послідовники (Тед Вонг, Томі Карудерс) з невеликими змінами, або ж є такі клуби і школи, які інтерпретують ДКД відповідно до свого попереднього досвіду в інших бойових мистецтвах, як наприклад його ж учень Ден Іносанто або ті осередки ДКД, які не мали можливості почерпати вчення з першоджерела. Також, кожен лідер будь-якої секції ДКД інтерперетує це по-різному.

Наш клуб

Наш клуб відноситься швидше до другого типу, постійно покращуючи методики тренувань та вводячи нові поняття і складові.

01252

Скоро буде повна інформація

Повернутися назад
Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn