Вулична самооборона

Вулична самооборона

Хоча самооборона і є складовою Джет кун до, однак їй слід виділити окрему увагу, оскільки наша безпека є життєво необхідним атрибутом. Всі види бойових мистецтв світу мають лише три шляхи походження:

  1. Першим шляхом є історично-територіальне походження. Це відноситься і до традиційних шкіл бойових мистецтв, які виникли при життєвій необхідності певної епохи для певного класу людей на певній території (напр. Джу-Джіцу, Айкідо, Капоейра, Філіпінські стилі, Гун фу тощо), і до спеціалізованих, можна сказати – сучасніших видів спеціальної підготовки вояків (Самбо, Крав-Мага, MAC, Система тощо), агентів розвідки та силових структур
  2. Другий шлях пов’язаний із, хто б міг подумати – видовищем. Саме для видовища створена західна модель бойових дисциплін, таких як Бокс, Класична і Греко-римська боротьба, Сават та інші похідні види і дисципліни, а задовго до них і олімпійські види спорту часів античності. Тут існує найбільше спортивних обмежень до ударах, техніках тощо.
  3. Третій і останній шлях присвячений власне наукам про вуличну самооборону, яка складається із вивчення поведінки вуличних чи побутових нападників, випробування найрізноманітніших рукопашних технік для виходу із всіляких можливих побутових ситуацій. Складаються на основі власного досвіду та досліджень, або ж із синтезу технік, які вже існують.

01252

Скоро буде повна інформація

Повернутися назад
Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn