нова поліція1За інформацією від самої Нової поліції, перші патрулі повинні з’явитися на вулицях Львова вже в п’ятницю 21 серпня. Для всіх це цікава і обнадійлива новина. Для більшості це – сигнал до наближення державних реформ, про які так голосно говорить влада, та й люди також не лінуються зайвий раз про це згадати. Але якщо відкинути політику, то з’являється один дуже важливий для життя суспільства чинник – в країні по-трохи стає безпечніше жити. Спостерігаючи досвід розвинених країн і країн, які недавно пішли на прогресивний шлях розвитку – така реформа дійсно підвищує безпеку життя людей.

Для нас, львів’ян, цей знак означатиме, що нашу безпеку і навіть наші правові інтереси вже буде кому забезпечувати і захищати. Якщо у вас вкрали велосипед, вам тепер теоретично не потрібно буде надіятися тільки на велоклуби, будь-які зв’язки із тими, хто тримає руку на пульсі злочинного світу Львова.

Щодо особистої безпеки на вулиці, тут також можна в деякій мірі покластися на нових професіоналів, хоча наш народ до такого явно не звик, На жаль, чи на щастя, ми звикли самі вирішувати власні проблеми, або звертатися по допомогу до “перевірених” знайомих чи близьких людей.

Чи вплине це на секції, які вчать людей самим себе обороняти у випадку нападу зловмисника? Попри те, що за твердженнями самої поліції, патрулі зможуть прибути на місце події протягом 3-х хвилин, є дуже багато нюансів і чинників, які зіграють проти вас.

Наша Нова поліція тренується у американських тренерів за американською системою підготовки. Однак, як ми всі знаємо, при високому рівні доходів громадян США, рівень злочинності є доволі високий, хоча тамтешня поліція працює дуже ефективно.

Висновок. Як би там не було, у виниклій ситуації з особистою небезпекою для вашого здоров’я чи життя зі сторони вуличного зловмисника, ніхто не зможе зробити нашу роботу за нас. Якщо треба знешкодити противника, чи вислизнути і вчасно втекти, то найкраще стануть в пригоді навички самооборони.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn