Що слід знати?

Нижчевикладені положення не відносяться до правил, тому вони виведені в окремий розділ. Також, тут є відповіді на часто задавані питання.

Отже:

  • Що з собою брати на тренування? Все дуже просто – берете зручний спортивний одяг (шорти/штани і майку) та взуття за бажанням. Можна займатися босим. Також можна брати рушник, воду. Але воду пити тільки по 2-3 ковтка під час 1-хвилинних перерв. Після тренування можна пити багато для відновлення води в організмі. Також можна перекусити за 10-20 хв після тренування для відновлення білків та вуглеводів.
  • Ефект трьох перших тижнів. Перші три тижні тренувань (всього 6 тренувань по 2 год.) може виявитися тяжким для початківців, особливо лінивих. То погода надто тепла, то надто холодна, то запросили в гості, то ще якась “вагома” причина. Але, для того, щоб тренування дали ефект, чи це – навчитися бойових технік, чи просто покращити форму, потрібні систематичні інтенсивні тренування без перерв. Для тих, хто злегковажив, був неуважний чи забув, що щойно прочитав нагадаю – потрібні систематичні інтенсивні тренування без перерв. Саме так можна чогось досягти. А перші три тижні – це якраз той період, коли ви мусите перейти від звичного стану відпочинку по вечорах до “пекельних” бойових вечорів. Якщо пропускати тренування від самого початку, то це перейде у звичку, так само як у звичку перейде не пропускати. Тепер за вами найпростіше – зробити свій вибір.
  • Для початківців завжди є час, щоб адаптуватися до режиму тренувань. Якщо ви переживаєте, що не потягнете або це буде надто тяжко, робіть менше навантажень, не виконуйте всіх вправ на початку. За це не буде ніхто покараний і вважатися легковажним.
  • Чи клуб бере участь у змаганнях? Часто це питання лунає від тих, хто не збирається брати участі в жодних змаганнях. Відповідь – від імені клубу не беремо і я як тренер не заставляю нікого виходити на змагання. Однак, якщо є таке бажання з боку учня, то можемо провести підготовку до тієї чи іншої бойової дисципліни. Загалом участь у змаганнях – це дуже позитивний досвід незалежно від результату, і добрий спосіб різко підвищити рівень майстерності та позбутися ілюзій в бойових техніках.
  • Фізична форма – основа боєздатності. Хоча більшість секцій із самооборони (особливо старого зразка) переконують, що їх техніки підвладні слабким фізично людям і з цими техніками вони можуть перемогти сильніших і тренованих. Це чергова ілюзія, оскільки найкраще керувати тренованим тілом, могти відтискатися від підлоги хоча б 10 разів, що дозволи нанести принаймні нормальний удар, чи вміти швидко пересуватися з серіями ударів, що вимагає певної зібраності, яка тренується спеціальними вправами і т.п.
Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn