Про нас

Привіт!

Ми – єдина, хоч і не перша, секція бойових мистецтв Джет Кун До у Львові. Назву клубу ми вибрали не тільки тому, що вона гучна, цікава і легко запам’ятовується. Якщо підняти документальну літературу, то Пульсар – це така мала зараза, що існує в космосі і, будучи в кілька тисяч разів менша за наше Сонце, має енергії і сили тяжіння в кілька тисяч разів більше за нього. Відповідно, ми собі так бачили наш клуб – невеликий, але дуже сильний, з великою енергетикою і силою тяжіння.

Ми ведемо клуб вже понад 6 років (Клуб універсальних бойових мистецтв Джет Кун До “ПУЛЬСАР” існує ще з 2009 року). Протягом цього всього часу ми розвиваємося, удосконалюємо арсенал технік і методику тренувань, допомагаємо вам стати сильнішими, здоровішими та впевненішими в собі.

Діяльність клубу спрямована головним чином на відкривання потенціалу учнів, розвитку їх здібностей до самооборони і вправності взагалі. Свобода і рівність є основними принципами, однак є правила, які порушувати не можна, не логічно і взагалі нерозумно.

тренери клубу Пульсар

 

Засновники нашого клубу (на світлині зліва направо):

  1. Андрій Сивик. 1984 р.н. Досвід бойових мистецтв з 2001 р. Практикував Він Чун, кікбоксинг, бокс, Крав-Мага, боротьбу.
  2. Томі Карузерс – випадково попав у кадр 🙂 . До заснування відношення не має.
  3. Тарас Ленковський. 1984 р.н. Досвід бойових мистецтв з 2000 р. Практикував Він Чунь, Айкідо, Кікбоксинг, Крав-Мага.

Спорт – каталог сайтов фирм и компаний, Львов – Каталог компаний, фирм и веб-сайтов Украины, Львов. Добавить сайт в каталог Единоборства, Спорт, Львов.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *