Інтернет переповнений різними програмками для індивідуального тренування вдома чи в спортзалі з графіками, вправами і підходами. Деякі з них для загального підняття фізичної форми, деякі для накачування певних груп м’язів. Що я можу сказати на це? Всі вони добрі, немає таких програмок, які були би шкідливими. І немає в них чогось надзвичайного, що би вимагало роки тренування для виведення однієї супер-формули з фізичної підготовки. На кожну треба просто мати певний рівень базової фізичної підготовки, бо часто попадаються такі, які нетренований не може потягнути. Це – просто напрацювання тренерів чи просто досвідчених практиків, які в ході тренувань для учнів чи для себе відкрили такі комплекси вправ, які дозволяють їм краще виконувати основні фізичні вправи.

На тимчасовому сайті я писав про програму для накачування пресу.

А в цій статті я хочу запропонувати програмку для тих, хто хоче і скинути трохи жиру в зоні живота, і загалом підняти тонус м’язів всього тіла. Ті, хто має проблему за жиром в районі живота, знає, що позбутися його просто так не вийде.

Отже. Прихід перший.

  1. Вправа “Зірочка”. 40 разів. “Зірочка” поширена в військових тренуваннях. Виконується так: з позиції струнко в стрибку розставляємо ноги на ширину плечей, одночасно підіймаючи руки догори по дузі, доки долоні не доторкнуться навзаєм над головою. З наступним стрибком стаємо назад в стійку струнко.
  2. Після закінчення відразу без перерви переходимо до відтискання від підлоги. На долонях. 20 разів. Корпус повинен бути тоді рівним, спускання повинно бути практично до самої підлоги цілого тіла. Після закінчення відтискання можна постояти в лежачому упорі до 1хв. для додаткового зміцнення м’язевої системи тулуба.
  3. Відразу після відтискання без перерви переходимо до чергування ударів і відходів (далі – чергування) з ближньої руки. 30 разів. (див анімацію). При виконанні чергування важливо пересуватися вперед-назад, щоб забирати корпус і голову з можливого місця враження.
  4. Вправа “зірочка” 50 разів. Chovnyk2
  5. Відтискання 20 разів на кулаках.
  6. Вправа чергування дальньою рукою, 30 разів. Важливо відрізнити від ударів іншою рікою в іншій стійці. Тут стійка залишається і удари наносяться дальньою рукою.
  7. Вправа “Зірочка” 60 разів.
  8. Відтискання 20 разів, на пальцях.
  9. Права чергування лівою і правою руками. по 20 разів кожною рукою.

 

Дивись також:

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn