Цією статтею ми відриваємо рубрику українських легенд бойових мистецтв. Не так вже багато наш народ знає про українських спортсменів, які здобувають славу на міжнародній арені, який би вид спорту на був: теніс, атлетика, кікбоксинг, автоспорт тощо. Одним із таких є власне Артур Кишенко – уродженець Одеси, яка, між іншим, ще з минулого століття славиться багатьма сильними бійцями та тренерами бойових дисциплін.

Артур “Білка” Кишенко, чемпіон Світу в декількох категоріях, почав свою кар’єру в 11 років, пішовши на бокс. Через рік почав займатися кік-боксингом в спорт-комплексі “Капітан-Одеса”. Потім перейшов на Муай-Тай. Вперше виступив в Казахстані, в вазі до 63,5 кг в дисципліні Муай Тай (I.F.M.A) як любитель, де здобув бронзову медаль. Потім через рік, в тій же дисципліні, але вже в європейському дивізіоні, здобув золото.

За всю професійну кар’єру (82/68/12) переміг таких сильних і відомих на весь світ бійців, як Майк Замбідіс (GR), Енді Соувер (NL), Гаго Драго (AM) тощо.

Характеристика і стиль:

Ортодокс;

180 см  зріст та 183 см “розмах”

Дуже вправний в комбіняціях з використанням прямих серій ударів руками та на завершення підсікання чи удар ногою в корпус/голову. Володіє нокаутуючими ударами з лівої і правої рук. Виконуючи серію може “бомбити” противника практично зі всіх сторін. Має блискавичну реакцію, що дозволяє в останні момент відхилитися від найнеочікуваніших ударів. А витривалість допомагає технічно перемагати опонентів, які не хочуть падати на землю. Також має добре відпрацьований захист і вміє виходити з-під шквальних атак супротивників. Жодного разу не попадався на удари ногами в голову.

Share on FacebookShare on VKTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn